Kontaktujte nás

Táto lokalita je chránená testom reCAPTCHA a vzťahujú sa na ňu pravidlá ochrany súkromia a podmienky poskytovania služby spoločnosti Google.

FAQ

Okrem alkoholu, ktorý je pri čistení dôležitý, Pocki® obsahuje fantastický extrakt z opuncie figovej, ktorá viditeľne zlepší pevnosť a hydratáciu pokožky. Zároveň ďalšie zložky zlepšujú kondíciu pokožky rúk. Po použití Pocki® budú Tvoje ruky jemné, hydratované a vláčne. Navyše je parfumovaný vonnou kompozíciou, ktorá je príjemná a nevtieravá. Je príjemný pre ruky a nepríjemný pre vírusy a baktérie. Nikdy nelepí.

Po použití Pocki® budú Tvoje ruky čisté, jemné, hydratované a vláčne. Nikdy ich nebudeš mať lepkavé. 

Áno, Pocki® je vhodný už aj pre deti od 3 rokov.

Áno, produkty Pocki® sú vegánske a neobsahujú žiadne vedľajšie živočíšne produkty.

Vždy, keď je to možné, používame v Pocki® všetky prírodné zložky najvyššej kvality. Neaktívne zložky a parfumy sú získavané pre Tvoju maximálnu starostlivosť a bezpečie.

Áno, po použití môžeš prázdny obal z Pocki® dať do nádoby na plastový odpad. Pocki® je 100% recyklovateľný. Je vyrobený zo špeciálneho PP plastu určeného na kozmetické výrobky s obsahom alkoholu.

V súčasnosti nie je Pocki® znovu naplniteľný z dôvodu rizika kontaminácie pri dopĺňaní produktu, vrátane potenciálneho vyparovania alkoholu z veľkých nádob či podráždenia pokožky. Preto aby sme zaistili, že naše produkty budú vždy bezpečné Pocki® sme vytvorili tak, že sa nedá znovu naplniť. Zároveň Ti náš Pocki vydrží niekoľkonásobne dlhšie ako tradičné vreckové dezinfekčné prostriedky na ruky a keď sa minie môže sa recyklovať.

Pocki® má objem 30 ml, čo je viac ako 400 streknutí. Odporúčame 3-4 vstreky na jedno použitie (samozrejme podľa individuálnej potreby). Znamená to, že Pocki® Ti vydrží viac ako 100 použití.

Pocki® môžeš nosiť stále so sebou, vo vrecku, v taške, v kabelke a tiež v školskej taške. Bude Tvoj dobrý spoločník pri zábave, oddychu alebo na pracovných stretnutiach. Je nepostrádateľný v letiskových halách, v autobusoch, vo vlakoch a pri nakupovaní.