Pocki je bezpečie a čistota

Pocki, čistiaci sprej na ruky sa postará o to, aby boli tvoje ruky hydratované a čisté. Aj keď poruke nie je voda a mydlo. Stačí streknúť Pocki, rozotrieť ho, nadýchnuť sa. Zrazu máš svieži pocit z čistých, z hydratovaných a voňavých rúk.

Cestuj s Pocki
Pocki je ideálny do vrecka
Pocki je ideálny do vrecka

Pocki je do vrecka

Tvar čistiaceho spreju na ruky, Pocki, je naozaj šikovný. Jeho dizajn je vo vrecku neviditeľný, po vybratí z vrecka je neprehliadnuteľný. Nosí sa tak príjemne, ako sa príjemne používa. Vyber si svoju farbu a vôňu. Mať Pocki je štýl. JOY&SAFETY

Už žiadny kompromis medzi čistou a zdravou pokožkou rúk
Už žiadny kompromis medzi čistou a zdravou pokožkou rúk

Pocki je starostlivosť o ruky

Čistiaci sprej na ruky, ktorého vzácna hydratačná zložka je ultrafialový elixír z opuncie (Opuntia ficus-indica), ktorý blokuje uvoľňovanie stresových markerov zo senzorických nervových buniek v pokožke a tým ju upokojuje . Má vynikajúce hydratačné vlastnosti vďaka vysokému obsahu zlúčenín, ktoré viažu vodu.

Pocki je aj pre deti
Pocki je aj pre deti

Pocki je aj pre deti

Čistiaci sprej Pocki Little Sweet Heart je edícia pre tých najmenších. Nie je lepkavý, má krásny dizajn. Navyše si jeho vôňu deti zamilujú a samé s ním budú "frajeriť". Už nikdy prehováranie na čistiace gély !

Príjemná vôňa upokojí aj tvoju myseľ
Príjemná vôňa upokojí aj tvoju myseľ

Pocki je aj terapia pre dušu

Príjemná vôňa dokáže pozitívne vplývať na našu myseľ a navodiť nám pokoj. Využili sme preto účinky aromaterapie, ktoré sú už všeobecne známe. Chceme z bežnej hygieny rúk spraviť rituál. ktorý pozdvihne tvoju myseľ a náladu.

MAŤ POCKI JE ŠTÝL

#POCKISPRAY

Všetky produkty

#POCKICARE

Náš tip

#POCKIDOVRECKA

Pocki do vrecka